Výstavy Angelina / Shows

 
 
Angelina Black z JAN-ZDE-KU
narozena 4.4.2008


    
Datum: Výstava: Rozhodčí: Třída: Posudek:
09.08.2008 KV Exotic klubu Kladno Olga Dolejšová štěňata VN1
26.10.2008 KV Exotic klubu Kladno Elzbieta Chwalibóg (PL) dosrost VN1
7.2.2009 MVP DUO CACIB BRNO Vladimír Piskay (SK) Tř. mladých V1,CAJC
26.4.2009 MVP České Budějovice Karel Hořák Tř. mladých V2
8.5.2009 V. Hlubocká krajská výstava psů
- Exotic klub
RnDr. Jaroslava Ovesná Tř. mladých V1, Vítěz třídy
Nejlepší mladý
 Čekatel klub. šampiona ml.
24.5.2009 MVP Litoměřice Olga Dolejšová Tř. mladých VD3
6.6.2009 Krajská výstava psů Lysá nad Labem
- speciální výstava KMDPP
František Bouček Tř. mladých V1, CAJC
Klubový vítěz mladých
6.6.2009 KV Exotic klubu bez CAC RnDr. Jaroslava Ovesná Tř. mladých V1, Čekatel klub. šampiona ml.
19.7.2009 NVP Mladá Boleslav Petr Řehánek Tř. mladých V1, CAJC
  Splněny podmínky pro získání titulu:     Český junior šampion
         
8.8.2009 KV Exotic klubu Kladno Leoš Jančík Tř. mladých V1
18.10.2009 NVP Brno Ing. Hana Petrusová Mezitřída V1, CAC, NV, BOB
25.10.2009 MVP České Budějovice Jaroslav Matyáš (SK) Mezitřída VD2
1.11.2009 KV Exoctic klub Olga Dolejšová Mezitřída V1

8.11.2009

MVP Praha

RnDr.Jaroslava Ovesná

Mezitřída
V4
7.8.2010 KV Exotic klubu Kladno O. Vondrouš Vítězů
V1,CAC, Čekatel.klub.šampiona
  Splněny podmínky pro získání titulu:     Klubový junior šampion Exotic klubu
26.9.2010 NVP Brno Karel Hořák Vítězů V1, CAC, NV
3.10.2010 Klubová výstava psů KMDPP - Praha Karel Hořák Vítězů

V1, CAC

 
3.10.2010 Klubová výstava psů
Jediné, co opravdu nesnáším je mokrá tráva a déšť.. Ten se nám pro dnešní den naštěstí vyhnul, ale mokrá travička a vítr nás provázel celým dopolednem..  Potkali jsme zase po dlouhé době kluky, Joshe a Arvíska! Nezměnili se a Joshánek musel dát paničce na uvítanou velkého hubana :D V kruhu se nám zadařilo i přes mírný nedostatek, línání, jsme pana rozhodčího svým předvedením přesvědčili a získali ocenění V1, CAC!
Posudek (Karel Hořák):
2,5 letá fena, skus úplný nůžkový, výborná představitelka plemene, fena předvedena v mírném línání, vynikajícím způsobem
 

 

26.9.2010 NVP BRNO
Dnes jsme se zúčastnili národní výstavy v Brně! Počasí nám hned po ránu nepřálo, ale panička říkala, že musíme dojet chca nechca.. Opět přijela naše "rodinka" z Rychvaldu a bručivým "hlasem" nás uvítal náš Arízek! Dokonce dorazil kámoš Cedrýsek s páníky! Je to kus chlapa a zpočátku nevěděl, kam se dřív podívat, ale za chvíli se aklimatizoval a začal se seznamovat! :) A ani mi se nenechali zahanbit a seznámili jsme se novými kamarády! Po náročném vystavení jsme pak společně s Rychvalďáčky a "Cedrýskovými" zapili celou akci výrobnou medovinou :)
Posudek (K. Hořák):
2,5 letá černá fena, výborná představitelka plemene se skvělým pohybem,pouze nepatrně volnější víčka, fena byla výborně předvedena

   

 

 


  7.8.2010 Klubová výstava Exotic Klubu Kladno
Po delší době jsme se opět rozhodli pro výstavu, která se konala na Kladně. Zúčastnil se i bráška Angeliny - Aríz Black z JAN-ZDE-KU a oba splečně získali krásné ocenění V1, CAC, ČKŠ! Gratulujeme!
Posudek (O. Vondrouš):
fena dobrého rámce, pěkná hlava, nůž. skus, dobře nesené tělo a ocas, korektní postoj, dobrý pohyb

 

 


 

8.11.2009 MVP Praha
Letošní sezónu jsme zakončili na MVP v Praze! Seznámili jsme se s novými psími kamarády, Coffee a Bojanem Beauty Sunset. Naší Angelinu velice zaujali francouzští buldočci, kteří měli ještě dost energie na hraní! Čekání bylo tentokrát opravdu dlouhé. Angelina získala známku V4.
Posudek (Jaroslava Ovesná):
19 měsíční fena, mohla by mít silnější kostru, pěkná fena, příliš mnoho faldů, velmi dobrá kvalita srsti

 

 


1.11.2009 KV Exotic klubu

Tak jsme zase po dlouhé době nemuseli brzy vstávat! Odvezli jsme Šerpinku k babičce a trádili si to na výstavu! Potkali jsme spoustu nových tváří a seznámili se s novými pejsky! Výstava probíhala jako vždy v chaosu! Ale co naplat, přihlásili jsme se, tak jsme si počkali. Angelina získala známku V1!
Posudek (O. Dolejšová):
dobrá hlava, ucho korektní, lehce spadlá dolní víčka, skus nůžkový, dobrá hřbetní fronta s vrásněním, dobrá přední fronta, PK korektní, předvedení dobré

 

 


 

25.9.2009 MVP České Budějovice
Opětovné brzké vstávání, nervózní panička projíždějící hustou mlhou a spousta pejsků, tak takto by se dala nazvat výstav v Budějovicích! Já už se na výstavu moc těšila, už před vjezdem jsem kňourala, že chci ven! Pejsků se sešlo hodně a dokonce přijel i bráška Šerpinky - Mikešek! Šerpinka byla náladová a zrovna neměla chuť s pejsky debatovat, natož si hrát.. Probrala se až v 11 hodin! To je totiž ten správný čas pro nás! V kruhu se moc nezadařilo, ale to nevadí! Panička to naštěstí vzala jen jako nadsázku! Cestou domů jsem se stavěli na Hluboké a frrr domů! Všichni jsem byli pěkně unavení a spokojeně jsme společně usnuli!
Posudek (Jar. Matyáš):
dobrý formát, proporcionální hlava, volnější hřbet, lehce přistavěná v zádi, VD spodní linie, výborné zaúhlená vpředu, strmější vzadu

 

 


18.10.2009 NVP Brno
Vstávání ve 4 ráno, dlouhá cesta a spoustu pejsků, tak tohle je přesně termín pro výstavu v Brně! Tentokrát se za námi přijel podívat i bráška Arízek se svými páníčky! To bylo radosti! Z Arízka je opravdu krásný klučina! V kruhu jsme tentokrát byli s opravdovou konkurencí a výrok paní rozhodčí, že málokdy se stane, aby se tak pěkné feny utkaly ve stejné třídě, nás opravdu potěšil. Nakonec se štěstí usmálo na nás! Nikdo z nás ale netušil, že to ještě není konec a my nakonec získáme ještě Národního vítěze a dokonce BOBa! Paničce zářily očíčka a bylo vidět, jak je na mě pyšná!
 
Posudek (Ing. Hana Petrusová):
Klidná, správně předvedená fena, silná kostra, správná kůže i srst, hlava správného výrazu, čisté oko, správný trup, krk i ocas, výborné postoje i pohyby.

    

 


8.8. 2009 KV Exotic klubu v Kladně
Tak v tento den jsme před rokem zahájila svou výstavní "kariéru"! Za tu dobu jsem s paničkou objela vcelku dost výstav, a tak jsem už věděla, co mě čeká :) Přijel se "ukázat" i Eivík Amanda´s Dream, kterému se opravdu moc zadařilo. Samozřejmě nechyběla Amálká a Cyril, který se rozčiloval v kleci. Předvedení bylo opravdu pěkné a já získala  V1!
Posudek (Leouš Jančík):
16 měsíční fena, dobré ucho, hlava, standartní skus, chrup, ucho, výborný pigment, správný krk, poněkud delší hřbet, stand. ocas, výborný hrudník, výborný pohyb vpředu, více kůže na hřbetní linii
 


 

 

19.7.2009 NVP Mladá Boleslav
 
Opětovně nás čekalo brzké vstávání. Ani mě, ani Šerpince se teda do toho uplakaného počasí nechělo. Ale těšila jsem se na psí kamarády, a tak jsem se nakonec přemohla. Cesta nebyla dlouhá, po příjezdu  na "parkoviště" jsme zapadli do bláta a páníček nás bral do náruče a přenášel nás z auta na mokrou travičku, abychom nevypadali jako čuňátka. Sám pak měl starostí nad hlavu, jak vůbec vyjet.. Ale zmáknul to a my se vydali hledat kruh! Tentokrát přišli šarpejové na řadu jako první, a to bylo opravdu moc fajn! Zadařilo se a já získala titul V1, CAJC a tím jsem splnila podmínku pro získání titulu Český junior šampion! Máme moc velkou radost!
Posudek ( Petr Řehánek):
Patnácti měsíční fena, odpovídá věku, výrazná hlava, skus nůžkový, oko tmavé, uši správně nasazené i nesené, prostorný hrudník, rovná hřbetní linie, ocas správně nesen i nasazen, úhlení končetin v pořádku, správný pohyb

 

  

 

 

Speiální výstava KMDPP Lysá nad Labem
6.6.2009, tak tenhle den se opravdu vyvedl! Panička mě zase ráno budila a mně bylo jasné, že vyrážíme na výstavu! Sice jsem nebyla nadšená, že musím vstávat, ale nakonec jsem se probrala :) To jsem ovšem nevěděla, co mě čeká! Vlak, metro a autobus! Ta panička se snad zbláznila! Proč nemůže jet jako normální lidi autem? Cestu jsme zmákly a kruh úspěšně našly! Seznámily jsme se s novými lidmi a jejich páníčky! Bylo to moc fajn! Pak přišla řada na šarpíky a já dostala svého druhého CAJCe! Panička měla velkou radost! Poté jsme se dozvěděli, že všichni šarpíci se mají zúčastnit i klubové výstavy Exoticu! Tam jsem získala Klubového čekatele mladých! Dnešní den se opravdu vydařil! Já i panička jsme pěkně unavené a půjdeme si po náročném dni zdřímnout!
Posudek (F. Bouček):
14 měsíční mohutná fena, silná v kostře, hlava typická, plochá lebka, malé ucho, dobře usazené, výborná pohybová mechanika, ocas dobře nasazen i nesen, celkově vysoká kompaktní fena
Panička udělala pár fotek na zahrádce a Šerpinka se rozhodla, že bez medajle nebude! Tak jsem jí jich taky pár půjčila! Ať holka ví, že pro nás je taky krásná!
   
 


MVP Litoměřice - 24.5.2009
Tak mě panička zase vzala na výtavu! Už v Litoměřích jsem kňourala, že chci ven a oni dělali, jako když mě neslyší. Šarpíků se sešlo dost i s jejich páníčky! Tentokrát se nám ve výstavním kruhu nezadařilo. I když jsem se snažila, uběhla jsem si ten "jeden" kruh a postála jsem, nebylo to nic platné. Panička mě moc pochválila. Když otevřela desky, viděla jsem na ní, že trošku zesmutnila. Ale já přeci nic neprovedla? Panička se na mě jen podívala a povídala: " Příště se třeba budeme líbit víc!" Za odměnu jsme se šli všichni i s pánem projít do městečka! Cestou jsem strčila hlavu do všech okýnek ke sklepům, abych zkontrolovala, jestli tam nemaj něco mňam! Po vycházce jsme vyrazili na chatu! Tam už na mě čekala mistička s těstovinkama a masíčkem! Dostala jsem tentokrát i přidáno! Heč!
Posudek:
hlava korektní, oko tmavé, delší hřbet, ucho správně nasazené, ocas korektní, zatím jemnější předhrudí, hrudník hluboký, postavení končetin dobré
 

 
Dne 8.5. 2009 jsme se zúčastnili V. Hlubocké kráské výstavy psů, pro šarpeje pořádaná
 Exotic klubem. Počasí se vydařilo a potkali jsme spoustu fajn lidiček! Šarpíci si opětovně počkali, než na ně přišla řada, ale pak to stálo za to! Posuzovala PhDr. Jaroslava Ovesná.

Posudek:
13 měsíční fena,standartní rámec, korektní hlava, dobře nesené ucho, pěkný hřbet, krátký typ srsti

Pár fotek z  výstavy:
  
 
A Endží:
 
 
 
 

 
Dne 26.4.2009 jsme se zúčastinili MVP v Českých Budějovicích. Výstava se konala v halách, ale některá plemene, mimochodem i šarpejové, běhala ve venkovních kruzích. Posuzoval Karel Hořák, který vždy obecenstvo seznámil s původem a poté se věnoval posuzování. Opravdu se snažil z výstavy udělat "show"!
My jsme získali ocenění V2. Angelina se předvedla v nečekané parádě! Je to opravdu sluníčko a i přes dlouhé čekání byla nabitá energií.. Za odměnu jí doma čekala odměna- její oblíbená krupicová kašička!

Posudek:
1 rok stará fena, P3 chybí, skus nůžkový, fena skvělé výšky, výborně předvedena, skvělý pohyb, charakteristická srst, horní linie skvělá, pouze volná spodní víčka rozhodla v postavení
A pár foteček z výstavy..


 
A také nějaké fotky naší Angelinky..

 
   

  

 

 
Dne 7.2.2009 jsme se zúčastnili MVP ČMKU DUO CACIB BRNO! Musíme uznat, že se nám na této výstavě opravdu moc líbilo. Překvapil nás hlavně prostor, který jsme měli k dispozici. Oproti klubovým výstavám opravdu rozdíl a pro nás začátečníky něco nového! Největší radost jsme však měli z lidiček, kteří se  přijeli podívat a také se zúčastnili. Nejvíce jsme se těšili na naši "rodinku"!

A jak jsme vlastně dopadli?
Angelina Black z JAN-ZDE-KU - V1, CAJC
Aríz Black z JAN-ZDE-KU - V3
Arin Amanda´s Dream (Anička) - V1, CAC

Posudek Angelina:
D. rámec, jemnější kostra, propo
rční hlava, přiměřeně vrásek na typ srsti, d. fronta, dobrý postoj, volnější v pohybu

Víme však, že každý den slunce nesvítí, a tak se na příští výstavu musíme připravit a vypilovat to, co nám ještě nejde! Angelina je rošťák a v kruhu má "vlastní" hlavu! :)
   
   
   
 
 
 

 
Dne 26.10. 2008 jsme se zúčastnili KV Exotic klubu na Kladně. Atmosféra byla velice dobrá díky skvělým lidičkám! Angelina získala VN1
s tímto posudkem:
velmi pěkná tělesná linie, dobrá hlava,  malé ucho, dlouhý krk, hluboký hrudník, minimálně měkká na hřbetě, vysoko nesený ocas, dobré úhlení, trošku příliš nařasená kůže na těle, prostorný pohyb.
 
S ohodnocením jsme byli spokojeni, avšak s výstavou samotnou jsem byli trošku zklamaní. Nechci psát sálodlouhé komentáře, a proto bych tuto výstavu nazvala jedním pojmem "chaos"!
Zároveň gratulujeme všem vítězům a hlavně bráškovi Arízkovi (VN1, BIS dorost) a mamince  Arin Amanda´s Dream (V3)
 

A tady je pár foteček (moc za ně děkujeme Janičce a za propůjčené pohárky děkujeme paní Vavříčkové)
    
     
 
 
 
 

 

TOPlist